RU

ЗМІ: У Києві знесуть пам'ятник архітектури

27.10.2010, 17:20

Двоповерховий маєток першого головного архітектора Києва Андрія Меленського, що представляє історичну, містобудівну і естетичну цінність, піде під знесення під час будівництва нового офісно-готельного комплексу. Про це пише "Газета по-київськи".

За інформацією видання, історична будівля на вул. Хорива, 13/11 (кут вулиць Хорива і Константинівська) не врятує ні охоронний номер, ні статус пам'ятника історії і архітектури. І це незважаючи на те, що будинок має стильний фасад, інтер'єри і чудово зберігся. Будівля була оголошена пам'ятником архітектури і історії під охоронним N69 у 1994 році.

Днями маєток Меленського затягли будівельною сіткою, а з двору самосвали стали вивозити будівельне сміття - залишки вже зруйнованого флігеля будівлі, пише газета.

Встановити, хто замовив і веде будівельні роботи на історичному об'єкті, складно. "Незрозуміло, хто на нього зазіхнув. Я дзвонив по телефонах, зазнаних на паспорті будівельного майданчика, ніхто не відповідає. Київрада будинок нікому не передавала - єдина згадка у документах - від 30 березня 1999 року, коли він був переданий у комунальну власність міста як нежиле приміщення", - заявив архітектор, член ІКОМОСА Георгій Духовичний.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини