RU

ЗМІ: Стеження за Кільчицькою припинили

26.10.2010, 16:20

Співробітники Служби безпеки України більше не чергують під дверми квартири екс-першого заступника мера Києва Ірени Кільчицької. Про це пише "Газета по-київськи".

За інформацією видання, зараз консьєржи у під'їзд екс-чиновниці нікого, крім мешканців, не пускають.

"Чергувати перестали перед моєю зміною у п'ятницю, - каже консьєрж Раїса Петрівна. - Ірени Реонольдівни вдома немає, дітей також. Є тільки гувернантка, оскільки вона не з Києва, їй більше ніде ночувати. А господиня взагалі тут дуже рідко з'являється, іноді заїжджає…"

Водночас сусіди І.Кільчицької кажуть, що вона, швидше, вдома, але на люди не з’являється. "Чергових під дверми вже немає. Вільно ходять няні і домогосподарки. Сьогодні я бачила, що кудись повезли дочку… Напевно, і вона є вдома, але я її після всього цього не бачила", - розповіла одна із сусідок.

Отримати коментарі з цього приводу у екс-чиновниці журналістам не вдалося.

Нагадаємо, минулого тижня у ЗМІ з'явилася інформація, що співробітники Служби безпеки України вже декілька днів чергують під дверми квартири екс-першого заступника мера Києва І.Кільчицької. Водночас офіційно у СБУ не підтверджують інтересу до політика. "У нас немає такої інформації", - зазначила прес-секретар УСБУ Києва Оксана Лелюк.

Сама І.Кільчицька заявляла, що нічого не знає про інтерес СБУ до своєї персони.

Ірена Кільчицька: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини