RU

ЗМІ: Служба безпеки обшукала Головне управління економіки КМДА

12.08.2010, 11:24

Увечері 10 серпня Служба безпеки України провела обшук в офісі Головного управління економіки і інвестицій Київської міської держадміністрації. Не обійшлося без зламу дверей. Про це пише газета "Дело" з посиланням на власне джерело.

Обшук було проведено в рамках слідства щодо діяльності начальника ГУ Марини Лукашиної в 2008 році. Нібито тоді при виділенні коштів на реконструкцію нежилих будинків були вказані недостовірні початкові дані. Як результат, бюджет міста недорахувався 70 млн.грн.

Обшук проходив на шостому поверсі будівлі КМДА по вул. Хрещатик, 36. З начальства при обшуку була присутня тільки заступник начальника ГУ Ольга Маміна. Виявилося, що не було ключів від двох кабінетів, закріплених за Головним управлінням, тому правоохоронці вдалися до допомоги слюсаря. Є інформація, що ці два кабінети займає права рука мера Києва Леоніда Черновецького Денис Басс.

Серед вилучених документів і предметів цікавим є пристрій Advocate-4. Як стверджують експерти, даний пристрій використовується для того, щоб унеможливити прослуховування розмов у приміщенні. Приблизна його ціна - $5 тис. Також слідчі вилучили папки з документами, а в кабінеті Д.Басса взяли записники і сім стартових пакетів одного мобільного оператора.

Як повідомляється на офіційному порталі КМДА, зараз ГУ економіки і інвестицій очолює Ігор Довбань, який донедавна працював заступником гендиректора "Укрзовнішінвесту". До нього ГУ очолювала Марина Лукашина.

Нагадаємо, це вже не перший обшук в приміщенні КМДА. Раніше повідомлялося, що 7 липня Служба безпеки України провела обшук в кабінеті секретаря Київради Олеся Довгого і вилучила документи на виділення земельних ділянок. Правда, сам О.Довгий стверджує, що нічого з його кабінету співробітники СБУ не виносили.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини