RU

ЗМІ: Попов їздить по зустрічній зі швидкістю 100 км/год

03.02.2011, 13:30
ЗМІ: Попов їздить по зустрічній зі швидкістю 100 км/год - Фото
83d644c858d29ae9f27670b6417f391e.jpg

ЗМІ: Попов їздить по зустрічній зі швидкістю 100 км/год

Глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов (на фото) порушує правила дорожнього руху точно так само, як і мер столиці Леонід Черновецький. Добирається він на роботу за 8 хвилин, хоч від Дніпровської Набережної, де він живе, до мерії - 10 км. Проте рух через нього не перекривають. Про це пише газета "Сегодня".

За інформацією видання, до виходу глави КМДА з під'їзду близько 07:00 територію на наявність вибухівки перевіряє молода людина із собакою. Потім у мікроавтобус "Фольксваген" сідає О.Попов разом із охоронцем.

Газета зазначає, що мікроавтобус глави КМДА їхав по Русанівській набережній зі швидкістю у 100 км при дозволених по місту 60.

Потім автомобіль проскакав перехрестя на блимаючий "зелений", перебудувався з одного ряду в інший, і на "червоному" сигналі світлофора перед мостом Патона виїхав на зустрічну смугу. Автобус перетнув подвійну осьову, і без всяких проблескових маячків рвонув вперед по зустрічній смузі. Там він обігнав три машини і вклинився на свою смугу, пише видання.

За інформацією газети, за всі ці порушення мікроавтобус ніхто не зупинив, а даішник на мосту Патона просто відвернувся від автобуса.

Прес-секретар глави КМДА Наталія Ілліницька передбачила, що він, певно, кудись поспішав, тому його мікроавтобус порушив правила. "Олександр Павлович законослухняна людина, і правила дорожнього руху не порушує", - сказала вона.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини