RU

ЗМІ: Майже 2 млн. киян залишилися без тепла і гарячої води

30.11.2010, 14:50
ЗМІ: Майже 2 млн. киян залишилися без тепла і гарячої води - Фото
6dc0258c3f19f0b5d7f69a69ca09b678.jpg

ЗМІ: Майже 2 млн. киян залишилися без тепла і гарячої води

Декілька великих масивів столиці, в яких проживають близько 2 млн. людей, залишилися без опалювання. Про це пише "Газета по-київськи".

До того ж у прес-службі АК "Київенерго" ЛІГАБізнесІнформ повідомили, що відключення тепла пов'язане зі зниженням тиску газу на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. За даними компанії, станом на 30 листопада тиск газу за ТЕЦ-6 впав на 46%, за ТЕЦ-5 - на 22,5%.

"За прогнозами синоптиків, у Києві найближчими днями очікується значне похолодання, але незважаючи на це, газовики все ж знижують тиск газу. Відповідно до нормативів, при середньодобовій температурі -5 градусів температура теплоносія повинна становити 88 градусів. Очікується, що за нинішніх темпів зниження тиску газу на станціях, температура теплоносія складе не більше 55 градусів. Отже, кияни знову будуть випробовувати значні незручності і помітне зниження температури у квартирах", - йдеться у повідомленні.

За даними компанії, обмеження газопостачання зумовлене заборгованістю "Київенерго" за спожитий газ. До обмеження тиску газу на ТЕЦ призвела несплата споживачами АК "Київенерго" боргів за спожиту теплову і електричну енергію, а також невідшкодування КМДА різниці в тарифах на тепло.

Так, борг КМДА перед "Київенерго" становить 1,1 млрд. грн. До того ж енергокомпанії за природний газ - понад 1 млрд. грн. Загальний борг всіх споживачів енергокомпанії - 1,8 млрд. грн., з яких 0,8 млрд. грн. - борги за теплову енергію, 1 млрд. грн. - за електричну.

"Як тільки буде вирішене питання погашення боргу з компенсації, робота ТЕЦ стабілізується", - наголосили у "Київенерго".

Нагадаємо, ТЕЦ-5 забезпечує гаряче водопостачання і централізоване опалювання 2877 житлових будинків, 122 лікувальних закладів, 117 дитячих садків, 108 шкіл, 2117 відомств житлових масивів "Харківський", "Позняки", "Осокорки", "Русанівка", "Березняки", "Теремки".

ТЕЦ-6 забезпечує гаряче водопостачання і централізоване опалювання 2118 житлових будинків, 62 лікувальні заклади, 159 дитячих садків, 125 шкіл, 1393 відомств житлових масивів "Троєщина", "Лісовий", "Воскресенка", "Оболонь", "Куренівка", "Виноградар", "Подол".

АК "Київенерго": довідка та добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини