RU

ЗМІ: Дільничні відбирають квартири у київських пенсіонерів

02.09.2009, 10:25

Київські пенсіонери заявляють, що міліціонери змушують їх писати дарчі і виганяють на вулицю. Вони стверджують, що дільничні беруть ці квартири не для себе, а допомагають приїжджим з країн СНД. Про це пише газета "Сегодня".

За словами пенсіонерів, їм обіцяють довічне утримання і опіку, правда, на практиці виявляється, що наглядати за старенькими ніхто не збирається. "Хранителі" тільки годують старих людей і тримають їх в ізоляції, вказує видання.

"Так, сусіди самотньої старенької, що проживає на вулиці Курчатова, розповіли, що кілька місяців тому у їхньої сусідки стався інсульт і нібито за наведенням дільничного до неї прийшов чоловік, щоб доглядати. Насправді ж через свого нотаріуса добився того, що вона підписала на нього дарчу. Сам же ізолював жінку в її кімнаті, не доглядає за нею, не дає їй навіть підходити до телефону. При цьому в міліції, каже сусідка жінки, сказали, що все законно - він за нею доглядає, а квартира вже його", - пише газета.

За інформацією видання, за іншою жертвою шахраїв на Борщагівці доглядають сусіди. "Жінка живе у двокімнатній комуналці. Кілька років тому в суміжній кімнаті поселився чоловік, який крав у неї гроші, бив. Дільничний запропонував угамувати його, а за це попросив переписати на нього кімнату - обіцяв, що буде допомагати по будинку. Галина дарчу підписала, після цього її почали виганяти з квартири, мало не бити. Після одного такого випадку її паралізувало", - цитує видання сусіда пенсіонерки.

Водночас, сам дільничний Олександр Бочковський каже, що це сусід намагається відібрати у нього квартиру пенсіонерки: "Я ніякої шкоди Галині не заподіював, а вони намагаються на мене звести наклеп, щоб відібрати право на житло".

За словами сусідів, зараз матеріали справи знаходяться у Святошинській прокуратурі, пише газета.

"Самотні пенсіонери, які переписали квартири на доглядачів, а ті знущаються над ними, у нас не рідкість. У будинки пристарілих їх не беруть - адже у них вже нічого немає: ні грошей, ні житла, яке можна віддати за місце у такому притулку", розказали виданню у лікарні N6, де лікувалася пенсіонерка.

Тим часом, за словами начальника ЦОС МВС у Київській області Миколи Жуковича, скарг на дільничних дуже багато, однак у столичній міліції відзначили, що інформації про такі зловживання з боку дільничних у них немає взагалі.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини