RU

Злісних боржників за комуслуги у Києві відключать від каналізації

22.04.2009, 13:07

Київська влада планує обмеження доступу до каналізації в квартирах злісним неплатникам за комунальні послуги. Про це заявив директор КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" Київської міськдержадміністрації (КМДА) Станіслав Каплуненко.

За інформацією муніципальної газети "Вечірній Київ", у столиці нараховується майже 7 тисяч злісних неплатників.

При цьому С.Каплуненко відзначив, що відключення - мало не єдиний спосіб боротьби з ними. "На сьогодні є два способи погашення заборгованості: у судовому порядку або через технічне обмеження надання послуги, яка систематично не оплачується. У місті Києві і в інших містах України є практика технічного обмеження каналізаційних стоків. В нинішній ситуації це майже єдиний дійовий спосіб вирішити питання погашення заборгованості", - відзначив він.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з киянами - злісними неплатниками за комунальні послуги - будуть працювати не ЖЕКи, а юридичні компанії, що спеціалізуються на поверненні боргів - колектори.

Однак минулого тижня прокуратура міста Києва опротестувала розпорядження КМДА, якими передбачається залучення коллекторских компаній для стягнення заборгованості з киян за спожиті житлово-комунальні послуги.

Також нагадаємо, що раніше фахівці Головного інформаційно-обчислювального центру Києва заявляли про розробку інструкції із роботи з платниками за комунальні послуги і формування реєстру боржників.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини