RU

Житній і Володимирський ринки дістануться Губському?

03.02.2010, 15:25

Приватизація Житнього і Володимирського ринків у столиці проводиться в інтересах народного депутата від БЮТ Богдана Губського. Про це в коментарі газеті "Сєгодня" заявив глава комісії Київради з питань власності Володимир Дейнега.

Між тим, сам Б.Губський заявив виданню, що йому поки ніхто не пропонував купити ці ринки. "Якщо їх виставлять на аукціон, я, можливо, візьму участь, все залежить від ціни. У мене з'явилася ідея побудувати там великі школи для дітей з бідних сімей", - зазначив він.

Водночас у Блоці Кличко зазначають, що Житній і Володимирський ринки приватизують за тіньовими схемами, і закликають правоохоронні органи відреагувати на спроби столичної влади розпродати об'єкти соціальної інфраструктури.

"Позбавивши Володимирський і Житній ринки матеріальної бази, а саме приміщень, які виставлені на приватизацію, влада створює передумови для банкрутства і ліквідації цих ринків. Це банальна тіньова схема приватизації майнових комплексів. Розпродуючи окремі будівлі на аукціоні, ринки позбавляють майнової і адміністративної бази для функціонування і здійснення господарської діяльності", - зазначила заступник глави фракції Наталія Новак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київська влада вирішила продати на аукціоні будівлі Володимирської і Житнього ринків.

Богдан Губський: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини