Жителям Києва радять утриматися від прогулянок в денний час

26.07.2016, 10:23
Жителям Києва радять утриматися від прогулянок в денний час - Фото
Скріншот з відео youtube.com

З метою зменшення накопичення шкідливих речовин Держпродспоживслужба рекомендує столичній владі обмежити рух транспорту на центральних вулицях

Білий серпанок в столиці, який налякала киян, має природне походження і спричинений високим температурним режимом, відсутністю тривалих опадів і вітру. Через таку погоду в атмосфері накопичуються і утримуються шкідливі домішки. Про це йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби в Facebook.

На даний момент ці домішки не мають негативного впливу на більшість громадян. Однак люди, які страждають хронічними хворобами верхніх дихальних шляхів, легенів, серцево-судинної системи, мають алергічні прояви, в тому числі бронхіальної астми, повинні поберегти себе. Людям, схильним до даних захворювань, рекомендується обмежити перебування на відкритому повітрі в денний час.

Відомство радить утриматися від прогулянок у період підвищення сонячної активності - з 12:00 до 15:00, а також не рекомендує в цей час перебувати на пляжі.

З метою зменшення накопичення шкідливих речовин, головне управління відомства в Києві рекомендує столичній владі за можливості обмежити рух автотранспорту на центральних вулицях міста, рух на центральних автомагістралях має бути безперервним без утворення пробок.

"Поліпшити ситуацію можна за допомогою поливу автодоріг, прибудинкових територій і зелених зон біля будинків в ранковий і вечірній час", - йдеться в повідомленні.

Держпродспоживслужба наголошує на неприпустимості неорганізованого спалювання відходів і будь-яких матеріалів, а також розведення багать на відкритому повітрі.

Відомство прогнозує, що в разі збереження високого температурного режиму і при відсутності опадів і вітру рівень забруднення атмосферного повітря буде зростати.

"Утворення в Києві білої димки викликано відповідними метеорологічними умовами (високим температурним режимом, відсутністю тривалих опадів і вітру), які сприяють накопиченню і утриманню шкідливих домішок в приземному шарі атмосфери", - констатує відомство.

За інформацією головного управління Держпродспоживслужби в Києві, 22-25 липня рівень забруднення в столиці перевищував середньодобові гранично допустимі концентрації: діоксиду азоту - в 2,75-3,25 рази на всіх постах, крім просп. Науки, 37, Гідропарку; формальдегіду - в 1,0-1,3 рази на пл. Бессарабській, вул. Каунаській, пл. Перемоги, 98/2, пл. Московській.

За результатами проведених 25 липня досліджень на територіях об'єктів житлового фонду, громадських будівель, установ соціального, культурного і побутового призначення максимальні концентрації шкідливих речовин в приземному шарі атмосфери в точках відбору повітря (просп. Бажана, 16, вул. Окіпної, 4б, вул. Хрещатик, 26) наближалися до гранично допустимих.

У вівторок у Києві вдень без опадів, температура підвищиться до +28...+ 30.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов