RU

Жителям Оболоні, Подолу і лівого берега повертають гарячу воду

30.07.2010, 11:54

На ТЕЦ-6 компанії "Київенерго", яка обслуговує Оболонський, Деснянський, частину Дніпровського і Подільського районів, увечері 29 липня відновлено подачу газу. До завтрашнього дня гаряча вода повернеться в будинки киян. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі компанії "Київенерго".

"Вже завтра наші споживачі отримають гарячу воду, але заспокоюватися на цьому не можна, адже остаточно питання не вирішено. Борг у два мільярди за газ залишається, і загроза наступного відключення - також. Питання вирішиться тільки тоді, коли КМДА погасить заборгованість за різницею у тарифах за теплоенергію перед компанією, і ми в той самий день перерахуємо ці кошти постачальнику газу і розрахуємося за паливо", - наголосив заступник глави правління АК "Київенерго" Іван Ричка.

За його словами, фахівці компанії сьогодні вночі проводили необхідні операції, щоб запустити в роботу всю теплову мережу зони ТЕЦ-6. 30 липня о сьомій ранку відбулося підключення до мережі енергоблоку N2 ТЕЦ-6, а з 10 ранку підключаються бойлери і почнеться підігрівання теплоносія до 65 градусів. Цей етап технологічного процесу вимагає мінімум 12 годин, після чого стає можливою поступова подача води споживачам.

Нагадаємо, 26 липня ДК "Газ України" припинила подачу газу на ТЕЦ-6, в зв'язку з чим гаряче водопостачання жителям Оболонського, Деснянського, частини Дніпровського і Подільського районів після планового відключення не було відновлено. Причиною таких дій постачальника газу стала заборгованість "Київенерго" у 2 млрд.грн. за спожите пальне. В енергокомпанії зазначають, що можливість сплатити цей борг "Київенерго" отримає тільки після відшкодування КМДА різниці в тарифах на теплову енергію.

"Київенерго": довідка і добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини