RU

Жетони в київському метро відмінять в найближчі місяці

17.07.2013, 12:12
Жетони в київському метро відмінять в найближчі місяці - Фото
9141dfacb9b9f207e050ed12fea23fbb.jpg
У Київській міській державній адміністрації презентували систему "Єдиний електронний квиток". Введення єдиного квитка зі штрих-кодом на всі види транспорту, розраховує влада, допоможе оптимізувати графік і маршрути транспорту і вводити гнучку тарифну політику.

Як повідомляє прес-служба КМДА, досвід впровадження електронного квитка в інших країнах і ряді міст України привів до зростання виручки транспортників у середньому на 15-27%. Пасажири ж отримали сучасну зрозумілу систему оплати проїзду.

Кияни зможуть або користуватися безконтактною карткою, роль якої буде виконувати "Картка киянина", або оплачувати разові проїзди. Одноразові квитки будуть різними. Приміром, один даватиме можливість протягом доби або вихідних днів користуватися будь-яким видом транспорту, а інший буде продаватися на певну відстань.

Впроваджувати систему будуть у кілька етапів. Після укладення договору з інвестором проекту першим випробує систему метрополітен - там до кінця 2013 року замість жетонів з'являться квитки зі штрих-кодом (для цього, до слова, доведеться адаптувати всі турнікети). Потім встановлять термокомпостери в наземному транспорті. Останнім кроком стане введення єдиного квитка. Орієнтовно перехід на нову систему забере дев'ять місяців і буде завершений до середини 2014 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини