RU

Завтра в Києві почнеться перший стоматологічний конгрес

05.09.2012, 16:13
Завтра в Києві почнеться перший стоматологічний конгрес - Фото
Фото: stomatolog.tomsk.ru/
Стоматологи з різних куточків України зберуться під одним дахом з академіками і чиновниками для обговорення хвороб українців і складання перспективного плану дій щодо поліпшення ситуації. Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, 6-7 вересня у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза (вул. Салютна, 2б) пройде перший Національний стоматологічний конгрес

Тема конгресу - "Стоматологія в Україні: реальність і перспективи". За даними МОЗ, захід досить актуальний, оскільки Україна тримає першість у Західній Європі за поширеністю стоматологічних захворювань. Наведена статистика вражає: у 92% українських підлітків є карієс (в Західній Європі у 40%), а у 100% людей, старших 40 років - парадонтит.

Відкриття конгресу відбудеться о 9:30, о 10:30 розпочнеться прес-конференція, на якій лікарі та чиновники розкажуть, чи загрожує нації "епідемія беззубості", як можна запобігати хворобі зубів і які інновації чекають вітчизняну стоматологію в найближчому майбутньому. Очікується участь головного стоматолога МОЗ Олексія Павленка та академіка Національної академії медичних наук України Юрія Вороненка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини