RU

Затримана підлегла Черновецького зникла з СІЗО

27.10.2010, 12:15
Затримана підлегла Черновецького зникла з СІЗО - Фото
131e29487439196902ab5d0f3e7311fb.jpg

Затримана підлегла Черновецького зникла з СІЗО
Екс-начальник Головного управління охорони здоров'я Київської міської держадміністрації Людмила Качурова зникла зі столичного СІЗО. Про це пише газета "Сєгодня".

"Качурову ми знайти не можемо у нас, шукайте, де вона", - заявили в СІЗО.

Сім'я Л.Качурової розшукує її декілька днів. Останній раз брат екс-чиновниці Сергій Сударьов бачив її на засіданні Печерського райсуду.

"Вона встигла набрати мій номер (під час затримання на майдані Незалежності 16 жовтня, - ред.), потім телефон впав, і я почув, як вона кричала: "Припиніть неподобство!". 20 жовтня я тільки бачив її у Печерському суді, коли приймали рішення. Там їй стало погано, і її відвезли в Александрівськую лікарню. У сестри предінфарктний стан. Лікарі сказали, що її не можна транспортувати без спеціальної машини. Ніч вона пробула у реанімації, а вранці її перевезли в лікарню швидкої допомоги. Але в понеділок мені повідомили, що прийшли люди в камуфляжі і відвезли її в невідомому напрямі. Я намагаюся з'ясувати, де вона, але ні в СБУ, ні в УВС нічого не знають", - розповів він.

У СБУ коментувати цю тему журналістам видання відмовилися.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники правоохоронних органів повторно затримали Л.Качурову.

Правоохоронні органи вже затримували екс-начальника Головного управління охорони здоров'я КМДА у липні. "Внаслідок оперативного супроводу цієї кримінальної справи управління у боротьбі з економічною злочинністю київської міліції зібрало досить матеріалів, для того щоб була порушена кримінальна справа проти начальника Головного управління з питань охорони здоров'я КМДА", - заявляв тоді начальник центру громадських зв'язків ГУ МВС України у місті Києві Володимир Поліщук.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини