Затримані призвідники бійки у Київраді

Затримані призвідники бійки у Київраді - Фото
14.12.2010, 12:20

Працівники управління у боротьбі з організованою злочинністю ГУ МВС України у Києві затримали двох громадян України, які перебували у міждержавному розшуку за побиття депутатів Київради у грудні 2006 року

Затримані призвідники бійки у Київраді

Працівники управління у боротьбі з організованою злочинністю ГУ МВС України у Києві затримали двох громадян України, які перебували у міждержавному розшуку за побиття депутатів Київради. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі ГУБОЗ МВС України.

"Особи, причетні до цієї бійки, для нас представляли оперативний інтерес і були швидко встановлені. У листопаді поточного року ми затримали першого учасника бійки, а менш ніж через місяць - ще двох. Зараз встановлюються організатори цієї колотнечі і ті, хто забезпечував незаконний доступ у сесійну залу сторонніх осіб", - заявив глава столичного УБОЗ Олександр Плужник.

Нагадаємо, 7 грудня 2006 року в приміщенні сесійної зали Київради неодноразово виникали бійки між депутатами, блокувалася трибуна. За словами деяких депутатів Київради, у залі були сторонні, які також брали участь у бійках.

У результаті два депутати міськради від БЮТ - Віктор Наумко і Олександр Бригінець - дістали травми. За цим фактом порушена справа за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України, яка була закрита у 2008 році.

Робота Київради: добірка новин>>>


Популярне