Заступник Черновецького отримав орден

03.07.2009, 15:14

Голова Українського інституту національної пам'яті Ігор Юхновський підписав наказ про нагородження заступника голови Київської міськдержадміністрації Сергія Рудика "Хрестом Симона Петлюри". Про це ЛІГА

Голова Українського інституту національної пам'яті Ігор Юхновський підписав наказ про нагородження заступника голови Київської міськдержадміністрації Сергія Рудика "Хрестом Симона Петлюри". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі заступника мера Києва.

"Цю відмінність Сергій Рудик отримав за вагомий внесок у відновлення і збереження національної пам'яті і з нагоди 130-річчя з дня народження С.Петлюри", - йдеться у повідомленні.

"Вважаю цю почесну нагороду авансом. Крім Симона Петлюри в увічненні має потребу ряд видатних діячів УНР і ЗУНР, які внесли значний внесок у становлення і розвиток української державності. Це, зокрема, Володимир Винниченко, Дмитро Дорошенко, Євген Коновалець, Дмитро Антонович і багато інших. І як заступник голови КМДА обіцяю, що зроблю все, що від мене залежить, щоб київські вулиці і площі носили їх імена, і у столиці незалежної України стояли пам'ятники справжнім національним героям", - сказав С.Рудик.

Нагадаємо, раніше депутати Київради ухвалили рішення про перейменування вулиці Комінтерну у Києві у вулицю Петлюри. З відповідною ініціативою виступив С.Рудик. Він також заявляв, що у столиці необхідно не тільки перейменувати вулицю, але й встановити пам'ятник С.Петлюрі.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>