RU

Заступник Черновецького отримав орден

03.07.2009, 15:14

Голова Українського інституту національної пам'яті Ігор Юхновський підписав наказ про нагородження заступника голови Київської міськдержадміністрації Сергія Рудика "Хрестом Симона Петлюри". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі заступника мера Києва.

"Цю відмінність Сергій Рудик отримав за вагомий внесок у відновлення і збереження національної пам'яті і з нагоди 130-річчя з дня народження С.Петлюри", - йдеться у повідомленні.

"Вважаю цю почесну нагороду авансом. Крім Симона Петлюри в увічненні має потребу ряд видатних діячів УНР і ЗУНР, які внесли значний внесок у становлення і розвиток української державності. Це, зокрема, Володимир Винниченко, Дмитро Дорошенко, Євген Коновалець, Дмитро Антонович і багато інших. І як заступник голови КМДА обіцяю, що зроблю все, що від мене залежить, щоб київські вулиці і площі носили їх імена, і у столиці незалежної України стояли пам'ятники справжнім національним героям", - сказав С.Рудик.

Нагадаємо, раніше депутати Київради ухвалили рішення про перейменування вулиці Комінтерну у Києві у вулицю Петлюри. З відповідною ініціативою виступив С.Рудик. Він також заявляв, що у столиці необхідно не тільки перейменувати вулицю, але й встановити пам'ятник С.Петлюрі.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини