RU

Заступник Черновецького хоче звільнити головного фінансиста Києва

16.07.2010, 15:40

Перший заступник мера столиці Олександр Попов збирається звільнити начальника Головного фінансового управління Київської міськадміністрації (КМДА) Віктора Падалку. Про це він заявив сьогодні на засіданні колегії КМДА з питань підготовки господарства столиці до зими і нового опалювального сезону.

Зокрема О.Попов наголосив, що на сьогоднішній день є питання використання бюджетних коштів у столиці. "Якщо ми ухитряємося брати кредити під 40% річних у розмірі 750 млн. грн., і тепер не знаємо навіть як їх обслуговувати, не тільки як віддавати, то це, мабуть, також питання, яке приховане у середині менеджменту КМДА", - заявив чиновник, якого цитує УНІАН.

О.Попов також наголосив на важливості фінансування тих заходів, які передбачається здійснити у процесі підготовки Києва до зими.

До того ж він звернув увагу, що у залі, де проходить колегія, немає начальника Головного фінансового управління КМДА. Чиновник спитав представника цього управління, який був присутній на засіданні, де зараз перебуває В.Падалка і яка причина його відсутності на колегії. Не отримавши інформації, О.Попов заявив: "Я в понеділок підпишу наказ про його звільнення з посади".

"Ми обговорюємо таке надто важливе питання, де все залежить від грошей. Ні я, ні його безпосередній заступник не володіємо інформацією, де зараз начальник фінуправління", - додав О.Попов.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини