RU

Заступник Черновецького хоче призначити нового директора зоопарку

21.06.2010, 14:00

Перший заступник мера столиці Олександр Попов вважає необхідним призначити нового директора Київського зоопарку. Про це він заявив в інтерв'ю "Газеті по-київськи".

Зокрема, відповідаючи на питання, чи вивчив він ситуацію із зоопарком, чиновник зазначив, що для початку необхідно призначити нового керівника звіринця.

"Поки у мене немає кандидатів, але думаю, що на відкритому конкурсі виберемо найгіднішого", - додав О.Попов.

Нагадаємо, останні декілька місяців ознаменувалися чергою смертей у Київському зоопарку. Так, 30 травня у зоопарку помер бізон. Фахівці зоосаду вважають, що смерть тварини не випадкова. Крім того, 25 травня у звіринці помер верблюд. Причиною смерті тварини, за словами директора зоопарку Світлани Берзіної, стало отруєння. Також 26 квітня помер азіатський слон Бой. С.Берзіна стверджує, що тварину отруїли. За її словами, причиною смерті слона могла стати токсична отрута, яка спричиняє порушення згортання крові. На початку травня в столичному зоопарку заявили, що невідомі намагалися отруїти яків.

Водночас раніше керівник прес-служби ГУ МВС України у Києві Володимир Поліщук заявляв, що слон і верблюд у Київському зоопарку померли не від отруєння. Однак висновки експертної комісії з розслідування причин смерті слона Боя свідчать про зворотне - згідно з протоколом комісії, причиною смерті тварини став токсичний шок, викликаний отруєнням.

31 травня мер Києва Леонід Черновецький усунув директора зоопарку С.Берзіну від виконання службових обов'язків на час проведення розслідування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини