RU

Засновниця Білого братства в Києві вербує нових адептів

14.05.2013, 11:04
Засновниця Білого братства в Києві вербує нових адептів - Фото
Марина Цвігун (фото - vesti.ua)
Гучна в 90-х секта Біле братство на чолі з Мариною Цвігун, більше відомої як Марія Деві Христос, повернулася до Києва. Як пише видання  vesti.ua, тепер одна із засновників секти вербує адептів, називаючись художницею, поетесою і співачкою Вікторією Преображенською.

Після виходу з в'язниці в 1997 році Цвігун відновила свою діяльність, але в Москві. Там, іменуючись Преображенською, влаштовувала виставки картин. Зараз перебралася до Києва, де організувала виставку в напівпідвалі старого будинку в самому центрі міста. Любителям мистецтва її прихильники розповідають все те ж: про шосту расу, кінець світу і просвітління з Сіріуса. Для конспірації постійно міняють місця дислокації. У виставкових приміщеннях звучить аудіозапис голосу організатора виставки. Вона запевняє, що потрібно готуватися до кінця світу, адже вижити зможуть тільки обрані.

"Ви чули про Біле братство? Це вона - Марія Деві Христос. Вона більше двадцяти років тому пережила клінічну смерть, на кілька хвилин піднеслася в інший світ, і там її призначили Матір'ю світу. Вона повернулася, і ще якийсь час її тіло було розрядженим", - довірливо розповіла на виставці послідовниця Марини Цвігун Юлія. Вона запевнила, що Вікторія Преображенська зробила велике відкриття - потрібно побоюватися біопаспортів. "Коли у вас будуть сканувати сітківку очей або брати відбитки пальців, то непомітно вам під шкіру вставлять чіп, він крихітний і зроблений з нанотехнологій. Потім вами будуть керувати, як машинкою на радіокеруванні", - стверджує вона.

Зустрітися з самої "матір'ю" непросто - ні телефонів, ні адрес на її виставках не дають. "Ви залиште свої дані, і ми з вами зв'яжемося. Зустріч буде, але нескоро, потрібно, щоб зібралося багато людей. Зустріч буде в таємному місці, ми вам повідомимо по телефону за день. Готуйтеся", - напучують відвідувачів.

Експерти вважають, що колишніх масштабів Біле братство вже не досягне. "Тепер вона (Цвігун, - ред.) працює на культурологічній основі, через виставки картин. Адже якщо буде, як раніше, відверто проповідувати, нею відразу ж зацікавляться органи. Але в мові Преображенської - все ті ж вчення, наприклад, про шосту расу. Звичайно, колишнього масштабу Біле братство не досягне, але збагатитися за рахунок довірливих людей зможе", - вважає дослідник тоталітарних сект Юрій Чернишов. На його думку, Цвігун не бідує. "У братство вступали люди не лише з України і Росії, а й Канади, Ізраїлю, Словаччини... Вони віддавали їй свої гроші, квартири, будинки. Всією нерухомості слідству відшукати тоді не вдалося, думаю, у неї залишилося чимало майна", - вважає Чернишев.

Нагадаємо, тоталітарна секта "Біле братство" була заснована в Києві в 1990-1991 рр.. Марією Цвігун і Юрієм Кривоноговим. Сотні тисяч людей, покинувши свої сім'ї і віддавши в дар організаторам квартири, повністю перейшли під вплив "матері", як вони називали Цвігун. 10 листопада 1993 року члени братства захопили Софію Київську і збиралися себе спалити. Сектанти спалили живцем немовля, бо вважали його антихристом. Цвигун була засуджена до чотирьох років позбавлення волі, Кривоногов - до шести. Під ім'ям художниці Преображенської Цвигун придбала популярність в Росії з 2005 року. У Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах РФ проходили її художні виставки й творчі вечори, де вона не називала своє справжнє ім'я, іменуючись лише Вікторією Преображенською.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини