RU

Засідання Київради відкрито, в залі відбуваються бійки

11.07.2013, 10:31
Засідання Київради відкрито, в залі відбуваються бійки - Фото
4ef639488fbf02f61b42acb294d9bff5.jpg
Секретар Київради Галина Герега відкрила засідання Київради. Незважаючи на заблоковану трибуну, вона попросила депутатів зареєструватися. У залі зареєструвалося 65 столичних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, народні депутати від опозиції зустріли це рішення скандуванням "Ганьба!" і спробували перешкодити Герезі вести засідання. До трибуни підтяглися депутати від Партії регіонів.

У сесійній залі Київради і біля трибуни почалися бійки. Герега запросила глав фракцій на нараду і оголосила перерву у засіданні Київради. Депутати від опозиції продовжують блокувати трибуну.

Перед початком засідання Герега заявила журналістам, що вважає засідання Київради законним. За її словами, повноваження депутатів місцевих рад припиняються в перший день засідання новообраної ради, а вибори у столиці не проводилися. Після цього до Герезі підійшли близько десятка депутатів від УДАРу. Герега не змогла продовжити брифінг і пішла, підкресливши, що депутати заважають Київраді приймати важливі для міста рішення.

Нагадаємо, сьогодні з самого ранку під будівлею Київрадиібралися більше тисячі осіб, які виступають проти проведення чергової сесії міськради, яку вважають нелегітимною. Правоохоронці закрили центральний вхід до міськради. Під час штурму Київради Арсенію Яценюку розбили окуляри, але опозиція прорвалася до зали.

Напередодні в Батьківщині пообіцяли не допусти проведення сесії міськради. У партії нагадали, що нинішній склад Київради втратив легітимність 2 червня 2013, оскільки в цей день закінчився 5-річний термін повноважень.

Досьє на Галину Герегу
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини