RU

Засідання Київради почалося з молебню

26.02.2010, 12:50

Сьогоднішнє засідання Київради почалося з молебню. Перш ніж приступити до прийняття рішення щодо порядку денного, секретар міськради Олесь Довгий запросив до залу засідання священиків Української православної церкви Київського патріархату.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, служителі церкви розмістилися біля трибуни з хрестом і корогвами. Глава делегації протоієрей Сергій Ткачук провів молебень.

О.Довгий зазначив, що спочатку священики планували провести молебень під стінами Київради на знак протесту проти будівництва багатоповерхівки на ділянці з діючою каплицею, однак він запросив їх у сесійній залі для того, щоб служителі церкви могли викласти свої аргументи депутатам Київради.

До того ж С.Ткачук пояснив, що за адресою вул. Богдана Хмельницького, 72-74 вже п'ять років розташована каплиця Св. Миколи, побудована на кошти місцевих жителів. На цю земельну ділянку претендує Державне управління справами. Раніше ділянка була надана йому в оренду для будівництва багатоповерхової будівлі з паркінгом, однак термін оренди закінчився 1 вересня 2009 року, тому тепер Держуправління справами просить продовжити оренду.

Протоієрей попросив депутатів Київради відмовити у продовженні оренди і зберегти храм. У свою чергу, О.Довгий запропонував депутатам зняти питання продовження оренди з порядку денного, однак священик наполягав на тому, щоб питання було розглянуто і міськрада прийняла рішення про відмову Держуправління справами. У іншому випадку, за його словами, питання продовження оренди знову може бути порушено в сесійний залі міськради.

Олесь Довгий: біографія та добірка новин>>>

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини