RU

Запобіжний захід Пилипишину змінили з невиїзду на заставу

30.04.2013, 16:46
Запобіжний захід Пилипишину змінили з невиїзду на заставу - Фото
Віктор Пилипишин
Голосіївський районний суд Києва змінив запобіжний захід екс-голові Шевченківського району столиці Віктору Пилипишину з підписки про невиїзд на заставу в розмірі 17 тисяч неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, тобто 289 тисяч гривень. Про це повідомили в прокуратурі, зазначивши, що таким чином задоволено клопотання захисту Пилипишина.

У ВО Свобода заявили, що підтримати екс-чиновника до суду прийшли "спортивні журналісти, які під час парламентських виборів 2012 року неодноразово штурмували окружну виборчу комісію № 223" (у цьому окрузі балотувався Пилипишин).

"Пилипишин просив суд змінити йому запобіжний захід з підписки про невиїзд на звільнення під заставу. Колишній чиновник аргументував своє клопотання тим, що його професійна діяльність пов'язана з переміщенням як по території України, так і за її межами. Пилипишин повідомив, що за рекомендацією лікаря йому слід пройти лікування за кордоном, а зараз він не має можливості їздити зі своїми дітьми на відпочинок за кордон", - зазначили в Свободі, додавши, що суддя "за 289 тис. грн. відпустив Пилипишина за кордон ".

"Після засідання державний обвинувач Сергій Здрак зазначив, що "Пилипишин має можливість виїжджати за межі України".

Як повідомлялося, раніше відносно Пилипишина було порушено кримінальну справу. Він звинувачується в перевищенні влади і службових повноважень (незаконних діях щодо відчуження нерухомого майна), що завдало збитків київській громаді на суму понад 15 млн. грн.

Голосіївський райсуд 22 квітня 2011 року виніс постанову про затримання і доставку Пилипишина до суду для розгляду подання про обрання йому запобіжного заходу - взяття під варту. Однак Пилипишина не затримали, оскільки він перебував на лікуванні. 26 квітня 2011року в його відношенні обрали запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Досьє на Віктора Пилипишина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини