Залишив річ в таксі. Київ - у топ-10 "забудькуватих" столиць

Залишив річ в таксі. Київ - у топ-10  "забудькуватих" столиць - Фото
Фото: pixabay.com
06.03.2019, 13:28

Топ речей, які часто забуваються в Uber в Україні: телефон, гаманець, сумка, одяг, навушники, ключі, окуляри

Київ посів дев'яте місце в топ-10 найбільш "забудькуватих" європейських столиць згідно з рейтингом компанії Uber, передає Укрінформ.

Статистика по всій країні показує, що Україна в цьому рейтингу займає восьме місце.

Топ речей, які часто забуваються в Uber в Україні: телефон, гаманець, сумка, одяг, навушники, ключі, окуляри.

20 найбільш незвичайних предметів, забутих українцями: дитячий рюкзак з гаманцем, бананами і саморобним мечем, дві дитячі машинки Рік і Вспиш, корзина з фруктами і барним інвентарем, колба 20 літрів для води і дерев'яна тринога, гітара, один дитячий чобіт, два бокси для серветок, дитячий горщик, праска, форма для пирога і залізний піднос, вудка в чорному полотняному чохлі, лічильники для води, мангал складаний і шампура в чохлі, бампер від дитячої коляски, сукні подруг нареченої, кларнет, накладне волосся, штани, танцювальні туфлі, рукавички Міккі Мауса, плакат із зображенням Мерилін Монро.

Uber також визначив дні тижня, коли найчастіше забувалися речі. Більшість українських користувачів зверталися в службу підтримки з приводу забутих речей в понеділок. А самим забудькуватим днем ​​в 2018 році в Україні стало 12 березня.

Самим забудькуватим пасажиром Uber в світі став користувач з Бразилії - за минулий рік він повідомив в службу підтримки про загублені речі 28 разів.

Топ-10 найбільш "забудькуватих" країн в Європі: Франція, Нідерланди, Ірландія, Великобританія, Польща, Хорватія, Іспанія, Україна, Швейцарія, Литва.

Топ 10 найменш "забудькуватих" країн в Європі: Австрія, Туреччина, Чехія, Бельгія, Норвегія, Естонія, Фінляндія, Швеція, Португалія, Греція.

Топ 10 самих "забудькуватих" столиць в Європі: Лондон, Амстердам, Париж, Дублін, Варшава, Женева, Загреб, Мадрид, Київ, Рим.

Топ 10 найменш "забудькуватих" столиць в Європі: Відень, Прага, Брюссель, Осло, Стамбул, Таллінн, Гельсінкі, Стокгольм, Лісабон, Афіни.

28 лютого повідомлялося, що компанії-розробники сервісів таксі Uber і Lyft дадуть своїм водіям можливість на пільгових умовах взяти участь в первинних публічних розміщень своїх акцій (IPO), запланованих на 2019 рік.