RU

Захисні маски у Києві шиють вчителі

04.11.2009, 11:29

У медичні заклади Києва вже надходять захисні ватно-марлеві пов'язки, виготовлені столичними працівниками сфери освіти. Про це заявила перший заступник мера Києва Ірена Кільчицька.

Як повідомляє прес-служба міськадміністрації, І.Кільчицька, зокрема, вказала: "Виконуючи доручення Київського міського голови про запобігання захворюваності населення на грип і ГРВІ, до виготовлення захисних масок приєдналися працівники сфери освіти: вчителі шкіл, професійно-технічних училищ і працівники дитячих садів".

За її словами, вже виготовлено 50 тисяч масок. Також найближчими днями буде виготовлено і передано в медичні заклади міста ще кілька тисяч ватно-марлевих пов'язок.

Нагадаємо, в київських аптеках спостерігається дефіцит масок, оксолінової мазі і препаратів - амізону, арбідолу, аміксину, анаферону і афлубіну. Кияни змушені носити власноруч зроблені марлеві пов'язки. Деякі використовують для цих цілей будівельні маски і респіратори.

Тим часом, мер Києва Леонід Черновецький в понеділок заявив, що маски в столиці мають носити всі.

Водночас, минулого тижня Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко пообіцяла забезпечити всіх українців захисними масками від грипу.

Раніше Міністр охорони здоров'я України Василь Князевич констатував, що в Україні почалася епідемія "свинячого грипу". При цьому в дев'яти областях України було оголошено карантин.

Свинячий грип: добірка новин>>>
Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини