Забруднення повітря: киянам радять більше пити та їсти фрукти

19.08.2017, 12:10
Забруднення повітря: киянам радять більше пити та їсти фрукти - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

У Києві через спеку в приземному шарі повітря накопичуються шкідливі домішки. Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА та Київська служба порятунку закликають жителів міста дотримуватися основних рекомендацій в разі виникнення метеорологічної димки.

Жителям столиці необхідно якомога частіше робити вологе прибирання будинку. На вулиці краще з'являтися якомога менше, особливо тим, хто страждає від захворювань серцево-судинної і дихальної систем, літнім людям, дітям і вагітним жінкам. У спекотну погоду необхідно обмежити перебування на вулиці, особливо з 11:00 до 17:00, а також по можливості не наближатися до автомагістралей.

Води пити потрібно якомога більше: не менше 2-3 літрів негазованої води в день. Від вживання газованої води, кави та алкогольних напоїв потрібно відмовитися.

Важливо збільшити в своєму раціоні кількість фруктів. Наприклад, в цитрусових містяться речовини, які позитивно позначаються на роботі кровоносної системи, позбавляючи від багатьох неприємних симптомів, які виникають під впливом смогу.

У спекотні дні необхідно також обмежити до мінімуму фізичні навантаження.

Високий рівень забруднення може протриматися в місті до 21 серпня.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса