RU

За ремонтом київських дворів встановлять потрійний контроль

19.06.2012, 12:34
За ремонтом київських дворів встановлять потрійний контроль - Фото
Олександр Попов
До кінця 2012 року в Києві будуть капітально відремонтовані 290 найбільш запущених столичних дворів. Передбачається, що буде реалізований принцип ремонту "під ключ" і забезпечений потрійний контроль якості всіх виконаних робіт. Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, про це заявив голова КМДА Олександр Попов.

Список дворів, які найбільш потребують ремонту, формували колегіально - за участю громадськості та районних адміністрацій. Кожну з локацій відпрацювала спеціальна комісія, яка визначала перелік і обсяг робіт в кожному окремому дворі.

Крім заміни асфальтового покриття, програма передбачає ремонт всіх занедбаних під'їздів, ліфтів, освітлення, озеленення, відновлення дитячих і спортивних майданчиків, а де необхідно - ремонт дахів і бюветів.

Комплексну реконструкцію житлового фонду та прилеглих територій стали вже на 10 об'єктах столиці. В цілому ж програма з благоустрою дворів триватиме до 15 жовтня.

"Цього року ми почали не восени, як в 2011-му, а влітку, щоб встигнути до середини осені виконати весь обсяг передбачених робіт. Звичайно, за один рік весь Київ ми не відремонтуємо", - зазначив Попов і запропонував жителям будинків, які вважають, що їхній двір потребує ремонту, звертатися в Call-центр для того, щоб їх включили в програму на наступний рік.

За його словами, програма з капітального ремонту житлового фонду і прибудинкових територій 2012 стартувала з принципово новими підходами. Зокрема, на трьох рівнях забезпечується контроль якості робіт: по-перше, контролює спеціальна комісія, по-друге, виконання робіт на всіх етапах перевіряють самі жителі будинків. А крім того, на прохання голови КМДА, з тим, щоб не допустити зловживань виконавцями робіт, за процесом стежать правоохоронні органи.

Також Попов звернувся до правоохоронців з проханням перевірити і роботи, виконані у минулому році, оскільки на якість їх виконання надійшло чимало скарг від киян. По кожному такому факту ведеться розслідування.

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини