RU

За місяць в Києві за куріння оштрафували 1500 осіб

16.01.2013, 15:52
За місяць в Києві за куріння оштрафували 1500 осіб - Фото
ae4668f8ff96d722f64ced246f0e7c0a.jpg
З часу набрання чинності закону про обмеження місць куріння тютюнових виробів київські правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності 1527 осіб.

У прес-службі ГУ МВС України в Києві повідомили, що міліція у межах своєї компетенції забезпечують контроль за виконанням статті закону в місцях, де заборонено куріння і реагують на його порушення. Спочатку правоохоронці усно попереджають курця про виконання вимог закону про заборону куріння, просячи погасити сигарету. У разі відмови на місці складається адміністративний протокол.

Матеріали надаються начальнику райуправління міліції, "який повинен у присутності правопорушника прийняти одне з таких рішень: попередити або накласти штраф, передбачений ст.175-1 КУпАП. У разі, якщо особа відмовляється або неспроможна заплатити штраф, матеріали відправляються до Державної виконавчої служби для його примусового стягнення ", - відзначають в міліцейському главку.

Нагадаємо, закон про заборону куріння в громадських місцях набув чинності 16 грудня 2012 року. Документом заборонено куріння в ресторанах, барах, кафе, готелях, урядових будівлях, спортивних аренах, ліфтах, таксофонах, установах охорони здоров'я, на дитячих майданчиках, в під'їздах житлових будинків. Штраф за куріння в таких місцях встановлений від 1 до 10 тис. грн. Невідведення спеціальних місць для куріння, необладнання їх витяжкою або іншими засобами для видалення диму також карається штрафом.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини