RU

З власника форуму стягнуть 14 млн за обговорення житлових проблем

23.05.2013, 17:55
З власника форуму стягнуть 14 млн за обговорення житлових проблем - Фото
Скріншот з форума: watcher.com.ua
21 травня суд Дніпровського району Києва виніс рішення, згідно з яким власник інтернет-форуму, який об'єднує жителів одного зі столичних будинків, повинен виплатити на користь компанії-позивача St Sophia Homes 14 млн.грн.

Як повідомляє
Watcher, назва сайту, на якому розміщено форум - "Riviera Riverside. Територія житлового свавілля - Сайт жителів Раїси Окіпної 18". Тут мешканці будинку за адресою вул. Окіпної, 18, які створили ініціативну групу, обговорювали внутрішні проблеми будинку.

Суть позову зводилася до того, що через існування форуму впали продажі квартир в цьому будинку. Позивач вважає, що всю відповідальність повинен нести власник форуму. На квартиру власника доменного імені за рішенням суду накладено арешт. У цій квартирі він живе зі своєю родиною, у тому числі з двома маленькими дітьми.

Нагадаємо, минулого року ЗМІ вже писали про скандал з елітною багатоповерхівкою на Окіпної. Мешканці стверджували, що стали заручниками організації, яка обслуговує будинок - з них стягували квартплату близько 3 тис.грн., ще й не надаючи при цьому необхідних послуг. У разі відмови від оплати блокували картки на вхід в під'їзд. Повідомлялося, що ліфт у будинку може не працювати місяць, що існують проблеми з вивозом сміття, що взимку при морозах в квартирах температура опускається до +4 градусів, а температура гарячої води не перевищує 38 градусів. Квартири в цьому будинку коштують не один мільйон гривень. Приміром, 21 травня на порталі нерухомості Столична нерухомість з'явилося оголошення про продаж однокімнатної квартири на четвертому поверсі за адресою Окіпної, 18 за 2 млн. 238 тис. грн.

У будинку 200 квартир, станом на березень 2012 року там жили приблизно 10 сімей.

В Україні вже мала місце практика стягнення грошей за обговорення на інтернет-форумах. Так, в Одеській області суд на підставі скріншотів з місцевого інтенет-форуму засудив окремих мешканців села Фонтанка до відшкодування моральної шкоди будівельній компанії Маккенлі. На форумі, розміщеному на "Соціальному сайті села Фонтанка", люди критикували керівництво компанії і докладно висвітлювали її діяльність.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини