RU

З весни Київ почнуть прикрашати гігантськими топіаріями

10.01.2013, 13:54
З весни Київ почнуть прикрашати гігантськими топіаріями - Фото
Топіарії на 81-церемонії вручення "Оскарів" у 2009 році
Навесні 2013 року комунальне підприємство Київзеленбуд планує прикрасити столичні парки та сквери шедеврами топіарного мистецтва. Топіари - фігурна стрижка дерев і чагарників, а топіарії - підстрижені живі рослини, а також фігурні композиції з самих різних матеріалів. Топіарієм також називають сад з такими композиціями. Дане мистецтво налічує багатовікову історію, ним захоплювалися ще Стародавньому Римі, Єгипті і Персії.

Як повідомляє прес-служба КМДА, перший грандіозний топіарій з'явиться в центрі Києва в квітні. Це буде фігура Орла з висотою 6 м і розмахом крил 13 м. За словами гендиректора підприємства Михайла Царенка, до реалізації ідеї підключать навіть зарубіжних фахівців. Спочатку ландшафтні дизайнери будуть працювати над макетом топіарія, потім виготовлять металевий каркас, встановлять його, і, в залежності від виду композиції (живі рослини або сухі матеріали) оформлять його.

Каркас штучної птахи вже монтують. Фігуру спорудять з сухих гілок з обробкою за спеціальною технологією. Майстри топіарного мистецтва говорять, що фігури будуть радувати киян на протязі 5-10 років завдяки обробці протипожежним і антисептичним матеріалом.

Слідом за Орлом в Києві з'явиться Вовк з мультфільму "Жив-був пес", точніше, його скульптура.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини