RU

З травня київську землю почнуть розпродавати

26.02.2013, 10:32
З травня київську землю почнуть розпродавати - Фото
c45270377b0981bb28c94d82b995e529.jpg
Столиця повертається до земельних аукціонів - перші торги, кошти від яких мають піти у бюджет Києва, відбудуться вже у травні. У департаменті земельних ресурсів Київської міської держадміністрації підготували документи по дванадцяти ділянках загальною площею близько 4,2 га, пише Комерсант Україна.

"Ці земельні ділянки відпрацьовані кілька років тому. Ми погодили це з архітекторами, без яких ми не змогли б прийняти рішення", - зазначає директор департаменту Віктор Петрук. За його словами, проведено експертну грошову оцінку цих майданчиків. Стартову ціну, умови продажу по кожному лоту визначить Київрада.

За даними видання, у департаменті почали підготовку документів для продажу ще 18 ділянок загальною площею 34 га, розташованих у Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Оболонському, Солом'янському, Святошинському районах.

Як відомо, з 2007 по 2012 рр. земельні аукціони не проводилися через відсутність необхідної законодавчої процедури. У липні 2012-го Верховна Рада встановила механізм проведення аукціонів з продажу та здачі в оренду державних і комунальних земель. Поправки набули чинності з 19 серпня того ж року.

Від продажу земельних ділянок в 2013 році київська влада очікує поповнення скарбниці на 182,5 млн.грн. Експерти вважають, що через можливі високі стартові ціни реальними учасниками аукціонів будуть великі забудовники, власники автозаправних станцій і бізнесмени, що бажають будувати торговельні центри. Крім того, підприємцям буде вигідніше довгострокова оренда ділянок, ніж їх купівля.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини