RU

З речами на вулицю: депутати ігнорують київську вчительку

21.12.2012, 17:32
З речами на вулицю: депутати ігнорують київську вчительку - Фото
Фото: програма Гроші (1+1)
Київській вчительці, яка воює за землю на Печерську, не допоміг жоден депутат. Про це пише Українська правда, яка обдзвонила декілька політиків.

Довірена особа Ніни Москаленко Тетяна Хрещик розповіла, що захисником вчительки погодився бути колишній депутат Юрій Кармазін, але недовго. "Він приїжджав, коли були напади рейдерів, створював на території будинку особисту приймальню. Але потім почалися вибори, проблеми, і він, мабуть, перейшов на свою власну тему. Він зараз голодує, сам бореться з несправедливістю і, думаю, йому просто не до цього", - розповіла Хрещик.

Далі, за словами жінки, був депутат Володимир Арв. "Ми зверталися до Ар'єва ще перед виборами. Вони сказали: принесіть документи. Ми принесли. Це був період виборів, потім ці документи десь загубилися, ми їх ледь знайшли. Тоді помічник Ар'єва сказав:" Ми вам в цьому ділі допомогти не можемо , тому що ми самі свого часу не могли захиститися від цієї людини, яка на Ніну нападає ". Ви розумієте, це Василь Грицак", - сказала Хрещік.

"Тоді я забрала документи, але зараз Ар'єв запропонував зробити прес-конференцію чи круглий стіл", - додала вона.

Сам Ар'єв у коментарі заявив, що вчителька просила у нього юридичної допомоги. "Наш юрист консультував, але тепер вона хоче, щоб ми допомогли з прес-конференцією. Я в понеділок дам заявку, щоб їй виписали перепустку у Верховну Раду і заявку на брифінг в кулуарах парламенту, щоб вона могла зробити свою заяву", - сказав Ар'єв.

Також представники Москаленко зверталися до нинішнього депутата Олександри Кужель, правда, сама Кужель цього не визнає. "Ми зверталися до Кужель. Спочатку нам сказали, що допоможуть, чим зможуть. А потім вона порадилася зі своїми адвокатами, і коли ми подзвонили помічнику, він сказав: "Навряд чи пані Кужель зустрінеться з вами, вона дуже зайнята". Потім нам ще одна знайома Кужель сказала, що це "свавілля, але адвокати є, вони працюють, а ми допомогти нічим не можемо", - розповіла Хрещик.

Крім того, за її словами, люди Кужель пропонували провести акцію на підтримку Москаленко, "але для цього потрібен час, підготовка, це буде проведено, але коли, ми не знаємо". "Я не буду називати людину, яка була посередником між нами і Кужель, але вона сказала:Зупинити цю вакханалію може тільки президент", - додала Хрещик.

У свою чергу Кужель в коментарі заявила, що сама шукала контакти Москаленко і чекала, коли з нею зв'яжуться. "Я публічно написала: ось мій телефон, він відомий, нехай вона зі мною зв'яжеться. Я не знаю, що відбувається. Я тільки, як і ви, читала це в інтернеті", - сказала Кужель.

На ремарку журналіста про те, що редакція володіє контактами Москаленко і її довірених осіб і може їх передати, Кужель відповіла: "Вона (Москаленко) повинна передати, мені подзвонити".

Коли журналісти сказали, що у редакції є інформація, що Кужель вже спілкувалася з представниками Москаленко, вона відповіла: "Це неправда. Всіх, хто мені писав, я просила: давайте ми з нею зв'яжемося".

"Мені дзвонила якась жінка і сказала:" Ви знаєте, там виселяють ... ". Я кажу: "Знаю, але я не можу на неї вийти. Вона може на мене вийти? ", - додала Кужель.

Захисники Москаленко також зверталися до голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського, оскільки вважають, що за справою Москаленко стоїть регіонал Грицак, який є ворогом Бродського.

"Ще я дзвонила Михайлу Бродському, розповіла всю історію. Він сказав: "Що ви хочете від мене? "Я кажу:Грицак в інтерв'ю говорив, що ви - його ворог, і що нібито ви навіть заплатили Ніні Іванівні, щоб вона називала ваше ім'я". Бродський засміявся і сказав, що у нього немає часу, "передзвоніть пізніше". Я дзвонила пізніше, але ми так і не змогли з ним домовитись про допомогу. Я так зрозуміла, що йому це нецікаво", - розповіла Хрещік.

Крім того, Москаленко зверталася до самого Грицака. "Ми написали заяву, але жодної відповіді не отримали", - заявила Хрещік.

"Найжахливіше те, що всі розуміють, що відбувається - не тільки депутати, але й у суді розуміють, що справа сфальсифікована, міліція, журналісти. Але ніхто не може нічого зробити. Справа не в цих депутатах, а в системі. Вона може будь-якого зім'яти - і того ж Ар'єва, і Кужель, всіх!" - додала жінка.

Журналісти звернулися до Грицака з проханням прокоментувати чутки про те, що він стоїть за спробами відібрати у Москаленко будинок. "Можете дати інтерв'ю і сказати, що Василь Грицак забрав всю землю і всі будинки на Печерську, а у всіх, у кого не забрав, забере", - віджартувався Грицак.

Нагадаємо, вчителька Ніна Москаленко вже півроку воює за свою землю і будинок на Печерську. Вона пережила кілька рейдерських нападів, її вікна били, а на неї завели три кримінальні справи і намагалися звільнити з роботи.

За цими діями, як підозрює вчителька та її представники, стоїть Грицак. Також висувалися версії про те, що фігурантами цієї справи є хокеїст Юрій Бабенко, який володіє кількома ділянками землі поруч, а також генерал Станіслав Денисюк (колишній начальник УМВС в Харківській області, начальник податкової адміністрації Харківської області) та генерал, колишній начальник УМВС в Сумській області Олександр Москальчук.

Нещодавно Печерський суд Києва постановив виселити Москаленко з її мамою і неповнолітнім сином з її будинку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини