RU

З території Лаври виселятимуть хворих на СНІД

07.07.2010, 09:55

Клініку Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського, що розташована на території Києво-Печерської Лаври, де проходять лікування хворих на СНІД, переселять в інше приміщення. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів з метою сприяння розвитку заповідника, відновлення духовно-монастирського життя, а також для поліпшення умов для туристів і прихожан монастиря.

Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів, приміщенню лікарні вже більше ста років, воно розміщене на території масового скупчення людей, що негативно впливає як на хворих, так і на відвідувачів Києво-Печерської Лаври.

Водночас у прес-службі називають провокацією повідомлення, що з'явилися раніше, про те, що ніби пацієнтів цієї лікарні можуть "викинути на вулицю". "Виселення клініки з території Києво-Печерської Лаври в обов'язковому порядку передбачає надання клініці Інституту нового приміщення відповідно до його потреб. Це означає, що права і інтереси хворих у жодному разі не будуть порушені", - запевняють у Кабміні.

Про майбутнє переселення пацієнтам, лікарям клініки і представникам громадської організації "Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД повідомили на минулому тижні. Їх запевнили, що до обладнання нового приміщення клініка для ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД людей працюватиме у звичайному режимі.

Нагадаємо, згідно з рішенням Кабміну від 14 червня, керівники ряду профільних міністерств і відомств зобов'язані "здійснити до 16 липня 2010 року заходи щодо виселення з території Києво-Печерської Лаври суб'єктів господарювання, діяльність яких не пов'язана з діяльністю монастиря і Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника".

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини