RU

З тарифами Черновецького розбереться суд

11.02.2009, 10:44

Нові тарифи на житлово-комунальні послуги для населення оскаржено у Шевченківському районному суді, позов подав один із лідерів Блоку Кличка в Київраді Дмитро Андрієвський.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі депутата Київради, Д.Андрієвський, зокрема, відзначив: "Якщо Черновецький пішов тарифною війною проти всіх жителів Києва, то зупинити його може тільки закон. У нас одна вимога - визнати розпорядження Черновецького про підвищення тарифів незаконним і скасувати його. Саме цього чекають мільйони жителів Києва, яких столична влада залишила напризволяще ".

На думку депутата Київради, головною юридичною основою для задоволення його позовних вимог є відсутність прозорих механізмів у формуванні тарифів. "Грабіжницькі ціни Черновецького взяті навіть не зі стелі, а зі стратосфери, без єдиного фінансово-економічного обґрунтування. Впевнений, закон стане перешкодою для жадібності Черновецького", - наголосив політик.

Він також відзначив, що бажання столичної влади залатати бюджетні діри за рахунок підвищення тарифів тільки посилить кризу сфери житлово-комунального господарства міста. Оскільки вслід за новими цінами економіка міста зіткнеться з таким явищем, як криза неплатежів.

Нагадаємо, раніше прокуратура Києва визнала незаконними розпорядження Київської міськдержадміністрації N127, N128 від 5 лютого 2009 року про підвищення тарифів на комунальні послуги для юридичних осіб, підписаних Л.Черновецьким. У рішенні прокуратури йдеться про те, що "вказані розпорядження прийнято із порушенням чинного законодавства і вони підлягають скасуванню".

Дмитро Андрієвський: біографія і добірка новин>>>

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини