RU

З 1 червня у Києві знизять комунальні тарифи

19.05.2011, 13:10
З 1 червня у Києві знизять комунальні тарифи - Фото
756215d91ea0b0b60b645c4e22f9b4a6.jpg

З 1 червня у Києві знизять комунальні тарифи
З 1 червня у столичних житлових будинках будуть знижені тарифи на квартплату. Про це сьогодні журналістам повідомив перший заступник глави Київської міської держадміністрації Олександр Мазурчак.

За словами чиновника, тарифи на послуги за утриманням будинків будуть знижені на суму від 5 до 50 копійок за 1 кв.м.

"Я вважав, що будинків має бути десь близько 500. Але ЖЕКи настільки старанно виконали доручення, що подали 1536 будинків", - сказав О.Мазурчак.

Перший заступник глави КМДА до того ж зазначив, що тарифи у деяких будинках були високими, тому що у них часто були включені території великих дитячих майданчиків, спортивних майданчиків і скверів, якими користується весь квартал.

"Спортивні майданчики, дитячі майданчики, скверики не повинні "сидіти" у квартирній платі, їх треба прибирати. Сьогодні місто могло б забрати ці майданчики на фінансування з міського бюджету прямо. І якщо ЖЕК буде виконувати роботи з прибирання, то буде отримувати відповідну дотацію з міського бюджету", - сказав він.

За даними О.Мазурчака, на прибирання спортивних і великих дитячих майданчиків необхідно виділяти з держбюджета орієнтовно 20 млн. грн. щорічно.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини