RU

Ющенко просить Медведька розібратися з погромом наметового містечка "Геть усіх!"

20.03.2009, 16:57

Генеральна прокуратура України має перевірити факт причетності МВС до нападу на наметове містечко громадської ініціативи "Геть усіх!" на майдані Незалежності у Києві. Про це йдеться у листі Президента України Віктора Ющенка Генеральному прокурору України Олександру Медведьку.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі глави держави, Генпрокурор повинен особисто повідомити ВЮщенка про результати перевірки у десятиденний термін.

Нагадаємо, раніше в прес-службі громадської ініціативи повідомляли, що сьогодні о 05:00 близько 100 людей в однаковому камуфляжі напали на наметове містечко громадської ініціативи "Геть усіх!" на Майдані Незалежності у Києві. "Нападники діяли відкрито. Погром відбувався протягом двадцяти хвилин при повному сприянні міліції. До табору вони під'їхали на чотирьох автобусах, один з яких був з номером АІ8507СА. Серед нападників на наметове містечко громадської ініціативи "Геть усіх!" на Майдані впізнали працівників харківської міліції і курсантів МВС. Подібним чином міліція розправляється з протестними групами у всій країні", - відзначили активісти ініціативи.

У свою чергу, в МВС заявили про непричетність до подій на Майдані.

Також нагадаємо, що за результатами медичного обстеження, двох активістів ініціативи "Геть усіх!" шпиталізували.

Надзвичайні ситуації: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини