RU

Ющенко позбавить киян дач?

30.06.2009, 11:53

Якщо Президент України Віктор Ющенко підпише закон про відчуження земельних ділянок під суспільні потреби, прийнятий Верховною Радою минулого тижня, по території Русанівських садів у Києві пройде Подільсько-Воскресенський міст і жителі столиці залишаться без дач.

За інформацією газети "Сегодня", відповідно до документа, власники землі втратять право відмовитися від переїзду і предметом судової суперечки може бути хіба що розмір компенсації.

Нагадаємо, у вересні минулого року перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Денис Басс заявляв про те, що перші компенсаційні квартири власники ділянок на Русанівських садах отримають вже до кінця місяця.

Раніше генеральний директор КК "Київавтодор" Георгій Глінський заявляв про те, що виплата компенсацій землевласникам ділянок на Русанівських садах вже почалася: "На даний момент вже 5 садоводів, які раніше дали свою згоду на грошову компенсацію, отримали кошти. Зараз в зв'язку з інфляцією, цим землевласникам доплатять до компенсації. А для садівників, які дали згоду на компенсацію житловою площею, вже профінансовано будівництво нових квартир. З них на 7 квартир отримані свідоцтва на право власності, а ще 4 - у стадії оформлення. Вже у вересні цього року ми зможемо передати перші компенсаційні квартири садоводам".

Також нагадаємо, що раніше було прийняте рішення про відселення дачників з території Русанівських і Воскресенських садів, чиї ділянки розташовані на трасі майбутнього Подільсько-Воскресенського мостового переходу, на Горбачиху.

Подільсько-Воскресенський міст почали будувати у 2003 році. Цей мостовий перехід буде коштувати місту 5,06 млрд.грн., з цих коштів вже освоєні 2,03 млрд.грн.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини