RU

Японія допоможе Києву будувати метро на Троєщині

31.01.2011, 18:10
Японія допоможе Києву будувати метро на Троєщині - Фото
7f41af6bea6aef371416894e1704d200.jpg

Японія допоможе Києву будувати метро на Троєщині

Японія допоможе Києву будувати метро на Троєщині. Меморандум про взаєморозуміння між Київською міською держадміністрацією і японською корпорацією "ITOCHU" було підписано 28 січня.

Як повідомляє прес-служба КМДА, цей документ підтвердив наміри сторін співпрацювати на шляху отримання КП "Київський метрополітен" кредиту на 30 років під 1,5% річних.

За словами глави КМДА Олександра Попова, питання залучення іноземних інвестицій в економіку столиці дуже актуальне для міської влади. Зокрема пріоритетами української сторони у співпраці з Японією є будівництво лінії метро на Троєщину і закупівля відповідного обладнання.

У свою чергу заступник головного виконавчого директора Департаменту промислових проектів головного офісу корпорації "ITOCHU" Казуйя Хірано підтвердив зацікавленість компанії у безпосередній участі у проектах модернізації київського метрополітену і будівництва нової лінії метро. За його словами, у майбутньому компанія також готова обговорювати свою участь у міських програмах з очищення води.

Передбачається, що у лютому керівництво корпорації "ITOCHU" виступить з доповіддю з цього питання у Міністерстві економіки, торгівлі і промисловості Японії.

Нагадаємо, у кінці минулого року заступник глави КМДА Руслан Крамаренко заявляв, що будівництво метро на Троєщині може початися влітку 2011-го. На реалізацію цього проекту, за словами чиновника, необхідно близько трьох років.

Водночас заступник глави КМДА Анатолій Голубченко заявив, що цього року будівництво метро на Троєщині не почнеться.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини