RU

Янукович виступив проти заборони на будівництво в Києві

05.09.2013, 14:09
Янукович виступив проти заборони на будівництво в Києві - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Президент Віктор Янукович проти введення обмежень на забудову Києва - це негативно вплине на економічний розвиток столиці і порушить конституційні права власників земельних ділянок. Про це йдеться у пропозиціях президента до закону "Про внесення змін до розділу V "Прикінцеві положення" закону України "Про регулювання містобудівної діяльності " щодо зупинення дії заборони на відведення земельних ділянок" .

Закон, що надійшов на підпис президенту, містив пункт про продовження дії заборони на виділення землі під будівництво в Києві.

На думку Януковича, у разі набрання законом чинності особи, які мають намір вести будівництво в межах Києва, - у тому числі власники та користувачі земельних ділянок, - "не зможуть реалізувати право, зокрема, на отримання містобудівних умов і обмежень для здійснення будівництва в межах міста Києва".

"Тому пропоновані законом зміни порушують конституційні норми про рівність перед законом усіх суб'єктів права власності, забезпеченні державою захисту прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, про соціальну спрямованість економіки, рівність перед законом усіх громадян, неможливості привілеїв, обмежень за ознаками місця проживання (статті 13, 24 Конституції України )", - відзначає президент.

Крім того, упевнений Янукович, мораторій на будівництво негативно вплине на економічний розвиток Києва, особливо в питаннях житлового будівництва, розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, а також на здійснення столичних функцій, в тому числі на створення умов "для діяльності органів державної влади , дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій в Україні" .

"Враховуючи наведене, пропонований законом підхід до регулювання земельних відносин... є невиправданим , а отже, зазначені зміни не можуть бути підтримані" , - зазначив президент.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини