Янукович призначив головами районів двох донецьких та Луцького

28.03.2013, 13:48
Янукович призначив головами районів двох донецьких та Луцького - Фото
Віктор Янукович

Президент змінив трьох голів районних державних адміністрацій столиці

Президент України Віктор Янукович підписав укази, якими призначив голів Святошинської, Солом'янської та Голосіївської районних адміністрацій Києва.

Головою Святошинської райадміністрації призначений Юрій Бондар. Він народився 5 червня 1963 року в м. Горлівка Донецької області. Освіта вища. У 1983 році закінчив Криворізьке авіаційне технічне училище цивільної авіації, радіотехнік. У 1990 році - Московський інститут інженерів цивільної авіації, технічна експлуатація авіаційного радіоелектронного обладнання, радіоінженер, а в 2007 році отримав диплом Міжнародного інституту менеджменту.

Головою Солом'янської районної в адміністрації призначений Максим Луцький. Він народився у Києві 4 червня 1976 року. Освіта вища. У 1998 році отримав кваліфікацію магістра в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" за спеціальністю "Комп'ютерні та інтелектуальні системи та мережі". У 2006 році отримав кваліфікацію спеціаліста в Інституті післядипломного навчання Національного авіаційного університету за спеціальністю "Економіст по фінансовій роботі". Доктор технічних наук, доцент.

Працював проректором з корпоративного управління Національного авіаційного університету, заступником Міністра освіти і науки України в зв'язках з Верховною Радою України та іншими органами державної влади, в.о. проректора з міжнародного співробітництва, першим проректором Національного авіаційного університету.

Народний депутат України V і VI скликань. Балотувався до Верховної Ради VII скликання по мажоритарному округу в Солом'янському районі Києва, але зайняв лише третє місце.

Головою Голосіївської районної адміністрації призначений Юрій Курінний. Народився 23 жовтня 1964 року в м. Шахтарськ Донецької області. У 1993 році закінчив Державну академію легкої промисловості України, машини і апарати легкої промисловості, інженер-механік у 2007 році - Київський національний університет внутрішніх справ, правознавство, юрист.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить