RU

Янукович призначив головами районів двох донецьких та Луцького

28.03.2013, 13:48
Янукович призначив головами районів двох донецьких та Луцького - Фото
Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович підписав укази, якими призначив голів Святошинської, Солом'янської та Голосіївської районних адміністрацій Києва.

Головою Святошинської райадміністрації призначений Юрій Бондар. Він народився 5 червня 1963 року в м. Горлівка Донецької області. Освіта вища. У 1983 році закінчив Криворізьке авіаційне технічне училище цивільної авіації, радіотехнік. У 1990 році - Московський інститут інженерів цивільної авіації, технічна експлуатація авіаційного радіоелектронного обладнання, радіоінженер, а в 2007 році отримав диплом Міжнародного інституту менеджменту.

Головою Солом'янської районної в адміністрації призначений Максим Луцький. Він народився у Києві 4 червня 1976 року. Освіта вища. У 1998 році отримав кваліфікацію магістра в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" за спеціальністю "Комп'ютерні та інтелектуальні системи та мережі". У 2006 році отримав кваліфікацію спеціаліста в Інституті післядипломного навчання Національного авіаційного університету за спеціальністю "Економіст по фінансовій роботі". Доктор технічних наук, доцент.

Працював проректором з корпоративного управління Національного авіаційного університету, заступником Міністра освіти і науки України в зв'язках з Верховною Радою України та іншими органами державної влади, в.о. проректора з міжнародного співробітництва, першим проректором Національного авіаційного університету.

Народний депутат України V і VI скликань. Балотувався до Верховної Ради VII скликання по мажоритарному округу в Солом'янському районі Києва, але зайняв лише третє місце.

Головою Голосіївської районної адміністрації призначений Юрій Курінний. Народився 23 жовтня 1964 року в м. Шахтарськ Донецької області. У 1993 році закінчив Державну академію легкої промисловості України, машини і апарати легкої промисловості, інженер-механік у 2007 році - Київський національний університет внутрішніх справ, правознавство, юрист.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини