RU

Янукович доручив Попову зайнятися проблемами Харківського масиву

25.02.2011, 13:36
Янукович доручив Попову зайнятися проблемами Харківського масиву - Фото
47f1cbccccba91aa76c5772032497ffd.jpg

Янукович доручив Попову зайнятися проблемами Харківського масиву

Президент України Віктор Янукович попросив Голову Київської міської державної адміністрації Олександра Попова (на фото) зайнятися питаннями сміттєспалювального заводу і станції меліорації на Харківському масиві у Києві, а також питаннями самовільної забудови і вирубки зелених насаджень. Про це він сказав сьогодні під час "Розмови з країною", відповідаючи на питання з Києва.

Зокрема жителі Харківського масиву столиці розповіли главі держави "про отруйне повітря, яким дихають місцеві жителі через місцеві заводи, а також про самовільну забудову і вирубку зелених насаджень". Також у Президента спитали, хто і коли цими проблемами займеться, і хто за це відповідатиме.

"Нас, безумовно, зараз чує глава Київської міської державної адміністрації Попов, і я попрошу його, щоб він окремо розглянув це питання і знайшов на нього відповідь. Але я хочу сказати одне, що ми разом з урядом, я дав конкретне завдання Кабінету Міністрів разом з новими районними адміністраціям у Києві навести у столиці порядок, добудувати ті об'єкти, які були початі у різний час при різній владі, вирішити транспортні питання, розібратися із сімейними питаннями, розібратися з власністю Києва", - наголосив В.Янукович.

Також глава держави зазначив: "Київ - це особливе місто, яке вимагає особливого ставлення і планових підходів до житлово-комунального господарства і загалом до плану розвитку столиці. І такий план розвитку буде найближчим часом розглянутий, затверджений і оприлюднений. Ми підійдемо до питань розвитку Києва системно, підійдемо так, як необхідно підходити до розвитку європейської столиці".

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини