RU

Вуличним музикантам у Києві будуть видавати ліцензії

11.05.2010, 14:15

Міська влада збирається зобов'язати вуличних музикантів отримувати ліцензії на роботу і пройти екзамен на профпридатність. Про це пише газета "Сєгодня".

"Йдеться про те, щоб створити комісію, яка зможе прослуховувати артистів, а після чого вирішувати - видавати їм дозвіл на роботу чи ні. Наявність вуличних артистів - показник культури міста, вони мають бути талановитими. І туристам, які приїдуть до нас на Євро-2012, вони повинні сподобатися", - зазначив замглави комісії Київради з питань культури і туризму Михайло Резникович.

За його словами, до складу комісії мають увійти фахівці з різних музичних напрямів - рок, поп, хіп-хоп. "Щоб музика була на будь-який смак", - уточнив М.Резникович, додавши, що про податки з музикантів поки не йдеться.

Видання зазначає, що у Франції для вуличних музикантів влаштовують кастинги, переможців яких визначає журі. Отже, хто грає краще, той може виступати у центрі міста, а хто гірше - на безлюдній околиці.

За даними газети, зараз на вулицях Києва виступають близько сотні артистів - переважно на Хрещатику і Подолі. У середньому вдень вони заробляють близько 200 грн., а в свята - до 500 грн. Однак зазначають, що повинні платити міліціонерам 3-5 грн. у годину, щоб не вигнали з місця або не забрали у відділення. Тому багато хто з вуличних музикантів готові отримати ліцензію, щоб забезпечити себе від спілкування з міліцією, пише газета.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини