RU

Всі київські склади перевірять на пожежонебезпечність

16.08.2010, 15:44

Складські приміщення на території Києва перевірять на предмет дотримання правил протипожежної безпеки. Відповідне доручення дав в.о. голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов сьогодні під час наради з оперативних питань.

"Нам необхідно виявити всі вогненебезпечні об'єкти. Не може бути так, щоб переповнені товаром і продукцією об'єкти не були оснащені пожежною сигналізацією. Адже будь-який сірник може нанести величезні збитки. Тому, зважаючи на оголошений в столиці 5 клас пожежної небезпеки, я вважаю за необхідне невідкладно перевірити усі подібні об'єкти", - сказав О.Попов.

Посилення контролю за дотриманням правил протипожежної безпеки викликане надзвичайною ситуацією - у неділю ввечері загорілися складські приміщення в Святошинському районі Києва. Пожежу вдалося загасити сьогодні о 5:40 ранку. За інформацією начальника Головного управління надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного, подібної пожежі не було в столиці принаймні останні 15 років.

"Горіли склади з побутовою технікою, за адресою проспект Перемоги, 67. Ці приміщення, які раніше використовувалися як виробничі площі, належать верстатобудівному концерну "Веркон", але здані в оренду й використовувалися як складські приміщення, де зберігалася побутова техніка компаній "Ельдорадо" та "Фокстрот". Від техніки не залишилося практично нічого... Я вважаю, що ми повинні зробити все можливе, щоб не допустити повторення цієї ситуації в майбутньому", - додав О.Попов.

Він зазначив, що наразі готується розпорядження КМДА, яке буде підписане найближчим часом, про перевірку всіх складських приміщень на території Києва. До цієї перевірки планується залучити представників Міністерства надзвичайних ситуацій України, районних державних адміністрацій Києва тощо.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини