RU

Євро-2012: карта вулиць Києва, які закриють для автомобілістів

16.05.2012, 13:03
Євро-2012: карта вулиць Києва, які закриють для автомобілістів  - Фото
36255eb1fed69801d5340b2a1c4fe653.jpg
З 28 травня по 7 липня закриють проїзд по Хрещатику від вул.Інститутської до Б.Хмельницького. А з 25 травня до кінця Євро-2012 заборонять паркування на вул.Б.Хмельницького й Прорізній (ділянки від Хрещатика до Пушкінської).

Крім того, в дні матчів (11, 15, 19, 24 червня і 1 липня) для створення пішохідних маршрутів додатково обмежать рух транспорту ще на ряді вулиць у районі НСК "Олімпійський". Зокрема, обмеження торкнуться вулиць Анрі Барбюса (від вул. І.Федорова до Димитрова), Червоноармійської (ділянка від ул.І.Федорова до бульвару Т.Шевченка), І.Федорова (від вул.Червоноармійської до Предславинської), Димитрова (від вул.Червоноармійської до Анрі Барбюса), Фізкультури (від вул.Горького до стадіону "Олімпійський"), Жилянської (від вул.Горького до Ш.Руставелі), Саксаганського (від вул.Горького до Еспланадної), Ш.Руставелі, Еспланадної, Рогнідинської , Скоропадського, Госпітальної, провулку Лабораторного (від ул.Літньої до будівлі Федерації футболу України), Бессарабської площі, бульвару Л.Українки (від вул.Госпітальної до пер.Щорса), провулку Госпітального.

У столичній ДАІ зазначають, що перелік вулиць, де буде обмежено рух, може бути розширений і змінений в залежності від необхідності.

 
Karta_2_pre.jpgЯкщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини