RU

Воскресенські та Русанівські сади в Києві знесуть за 8 млн. грн.

23.10.2012, 17:19
Воскресенські та Русанівські сади в Києві знесуть за 8 млн. грн. - Фото
Фото: maps.google.com
КП Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва 11 жовтня за результатами тендеру уклала договір з ТОВ Шатро на знесення будинків та зелених насаджень на Русанівських і Воскресенських садах (Дніпровський район) в рамках будівництва Подільського мостового переходу через Дніпро. Як повідомляє Вісник держзакупівель, вартість договору склала 7,92 млн. грн.

Зносити будинки планують на 133 садових ділянках, що підлягають знесенню у зв'язку з будівництвом переходу. Споруди будуть розбирати по фундаменту, зелені насадження викорчують. За даними видання Наші гроші, середня вартість руйнування однієї дачі становить 60 тис. грн.

Будівництво переходу фінансується з держбюджету, завершити роботи планують до кінця 2013 року. Засновником броварського ТОВ Шатро зі статутним фондом 20,5 тис. грн. є Максим та Інна Онуфрієви.

Зносити будинки на Русанівці почали в жовтні 2011-го, з мешканцями повинні були заключати договори про матеріальну компенсацію, надання квартир або будівництво нових будинків в Биківні. Однак багато власників, які підлягають знесенню будівель, неодноразово скаржилися, що пропонована компенсація не покриває реальної вартості житла.

Київрада проголосувала за знесення Русанівських садів, щоб побудувати Подільський мостовий перехід і дати дорогу для будівництва метро на Троєщину. Головний архітектор Києва Сергій Целовальник пообіцяв відкрити міст вже в 2013-му.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини