RU

Восени у Києві може знизитися квартплата

12.08.2011, 13:13
Восени у Києві може знизитися квартплата - Фото
21cfada2a045735e01a89aaa03c464d5.jpg

Восени у Києві може знизитися квартплата

Київ має намір перейняти досвід Одеси. Місцеві депутати ухвалили рішення знизити квартплату на 10%. ЖЕКам веліли затягти паски - економити на електроенергії, канцтоварах, скоротити непотрібні ставки. Про це пише газета Сегодня.

Крім того, житлові контори повинні були переглянути послуги, які входять в квартплату, і вилучити з них ті, які і так не надаються. Наприклад, вкручування лампочок в під'їздах - в Одесі, як і у Києві, мешканці це роблять частіше за все самі.

Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак говорить, що деякі ЖЕКи примудрилися в тариф людям закласти навіть обслуговування власного авто. А в міській прокуратурі зазначають, що деякі ЖЕКи нарахували киянам роботу двох двірників, коли насправді територію прибирав тільки один.

У мерії підтримують ідею, щоб мешканці самі вирішували, які послуги їм не потрібні. "Якщо хочуть зекономити на прибиранні сходових кліток і прибирати їх самі, то будь ласка", - кажуть в мерії.

В середньому за 1 кв. м в столиці платять 2,80 грн. Якщо квартплата знизиться на 10%, то за квартиру в 50 кв. м замість 140 грн. можна буде заплатити 129 грн.

ЖКГ, побутові послуги: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини