RU

Водою в Бортничах отруїлися 97 осіб, з них - 77 дітей

14.01.2015, 16:53
Водою в Бортничах отруїлися 97 осіб, з них - 77 дітей - Фото
2a8304e84108d249b1c04ae32de285f2.jpg
Кількість постраждалих через заражену воду в Бортничах досягла 97 осіб, з них - 77 дітей. Про це повідомляє прес-служба Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

"Продовжується епідеміологічне розслідування спалаху гострої кишкової інфекції, яка виникла в Дарницькому районі Києва. Станом на 14 січня серед мешканців мікрорайону Бортничі зареєстровано 97 випадків захворювань, в тому числі 77 випадків серед дітей", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що інтенсивність надходження хворих у медичні заклади поступово знижується. "Медична допомога постраждалим надається в Олександрійській, 4-й і 9-й київських міських лікарнях, а також в Київській міській дитячій клінічній лікарні № 2, в яку госпіталізовано 50 дітей. Всього в лікувальні заклади Києва були госпіталізовані 67 осіб", - додали в СЕС.

Як додали у відомстві, для попередження подальшого поширення захворювань, в свердловинах, від яких живиться водопровід, проводиться дезінфекція. При цьому жителям цього мікрорайону не рекомендується вживати для пиття і харчових цілей воду з водопроводу до завершення профілактичних і протиепідемічних заходів. Для цього мешканцям організовано підвіз питної води спеціалізованим автотранспортом.

За даними СЕС, при проведенні дослідження проб води з вогнищ захворювання встановлено перевищення нормативів за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини