RU

Водою в Бортничах отруїлися 128 осіб, з них - 104 дитини

16.01.2015, 13:59
Водою в Бортничах отруїлися 128 осіб, з них - 104 дитини - Фото
3067fa6db5fafab0e9b97f47c884a956.jpg
Кількість постраждалих через зараженe водe в Бортничах досягла 128 осіб, серед них - 104 дитини. Про це повідомляє прес-служба Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

"Станом на вечір 15 січня за медичною допомогою звернулося 128 осіб, з них 104 дитини, у яких виявили гостру кишкову інфекцію. Після надання медичної допомоги виписані з лікувальних установ і передані під нагляд дільничних лікарів за місцем проживання 24 людини, у тому числі 20 дітей", - йдеться в повідомленні.

З метою недопущення формування стійких хронічних випадків інфекційних захворювань працівниками СЕС всім контактним особам було рекомендовано при появі перших клінічних ознак хвороби негайно звертатися за медичною допомогою. Як результат, за останні дві доби, більше 20 мешканців мікрорайону Верхні Бортничі звернулися в лікувальні установи. Продовжується проведення медичного спостереження за 212 контактними особами.

Раніше повідомлялося, що для попередження подальшого поширення захворювань, в свердловинах, від яких живиться водопровід, проводиться дезінфекція. При цьому жителям цього мікрорайону не рекомендували вживати для пиття і харчових цілей воду з водопроводу до завершення профілактичних і протиепідемічних заходів. Для цього мешканцям було організовано підвезення питної води спеціалізованим автотранспортом.

Ситуація знаходиться на контролі Державної санітарно-епідеміологічної служби України та Київської міської державної адміністрації. Роботи з локалізації та ліквідації спалаху тривають.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини