RU

Влада спровокувала зрив сесії Київради - опозиція

24.12.2013, 10:05
Влада спровокувала зрив сесії Київради - опозиція - Фото
196a52d05951ac7139394b9422a0f36d.jpg
Влада спеціально спровокувала силове захоплення залу, в якому проходило виїзне засідання Київради, щоб зірвати сесію. Про це журналістам заявив народний депутат від ВО Свобода Ігор Мірошниченко.

"Близько двох десятків народних депутатів мирно прийшли до приміщення Солом'янської райдержадміністрації, показали посвідчення. Відповідно до статусу народного депутата, у нас є право доступу в будь-яке приміщення, тим більше на сесію Київради. Двері були закриті. Ми звернулися до людей, які були на реєстрації, щоб вони відкрили, але нам відповіли, що не мають відношення до цього. Ми постукали наполегливо. На превеликий жаль ні Герега, ні Голубченко не чули стуку. Тому депутати й увійшли сюди!", - сказав Мірошниченко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На репліку, навіщо було виламувати двері, Мірошниченко відповів: "Ми не виламували. Ми намагалися бути присутнім на сесії простроченої Київради. Тому що ми, як народні депутати є єдиною легітимною владою в Києві. Ці люди представляти киян не мають права, тому що їх повноваження закінчилися влітку" .

"Не закривали б двері, не було б цирку", - додав він.

На думку Мірошниченка, це був заздалегідь запланований сценарій по зриву засідання Київради, на якому мали вноситися зміни до бюджету, оскільки насправді коштів на це немає. "Для того, щоб зірвати засідання Київради, тому що розподілити кошти, яких у державі просто немає, вони не можуть. Вони це свідомо зробили", - сказав він, додавши, що цей сценарій вже був випробуваний на попередніх засіданнях Київради, коли "Беркут" блокували опозиційних депутатів на вході до Київради, а в цей час усередині дерибанилася земля".

Нагадаємо, після 15-хвилинного сперечання з народними депутатами від опозиції секретар Київради Галина Герега закрила засідання Київради, яке так і не відкрилося сьогодні. Перед цим народні депутати виламали двері в зал засідань Солом'янської РДА, де зібралися київські депутати.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини