RU

Влада Києва проведе масові звільнення районних начальників

08.11.2011, 17:25
Влада Києва проведе масові звільнення районних начальників - Фото
ff33501318dbb9a243af170983baab08.jpg
За результатами проведеного осіннього місячника з благоустрою, Київська міськдержадміністрація рекомендує владі районів провести кадрові зміни в керівництві комунальних підприємств, повідомляє УНІАН з посиланням на першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака (на фото). Звільнення загрожує і керівникам районів, які продемонстрували найгірші показники.

"Дано ще десять днів на ліквідацію виявлених в ході проходження місячника недоліків. У разі їх неліквідації будуть вже покарані люди. Якщо ми зараз запропонували звільнити п'ять начальників ЖЕКів, двох директорів районних управлінь зелених насаджень і депреміювати тих, у кого погані показники, то, якщо за десять днів не будуть виправлені недоліки, це вже буде стосуватися заступників глав райадміністрацій і самих глав адміністрацій", - попередив Мазурчак.

За результатами місячника перше місце зайняв Печерський район, друге розділили Оболонський та Шевченківський, третє - Солом'янський, четверте - Деснянський, п'яте - Голосіївський і Подільський, шосте - Святошинський та Дніпровський, сьоме - Дарницький.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини