RU

Влада обіцяє повернути киянам безкоштовне метро

28.01.2011, 11:20
Влада обіцяє повернути киянам безкоштовне метро - Фото
26c8e46c539d7c8bb6c69da647a2bdee.jpg

Влада обіцяє повернути киянам безкоштовне метро

Безкоштовний проїзд для пенсіонерів та інвалідів у столичному метрополітені відмінено не буде. Про це заявив заступник глави Київської міської держадміністрації Руслан Крамаренко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, чиновник зазначив, що ветерани праці України, діти війни, інваліди з зору і з ураженням опорно-рухового апарату I, II груп, а також особи, що супроводжують їх, їздять у метро безкоштовно. Згідно із законодавством надання цих пільг фінансується коштом державного бюджету.

За словами Р.Крамаренка, безкоштовний проїзд інших категорій громадян дотувався з міського бюджету відповідно до рішення Київської міської ради від 30 вересня 2008 року N377/377 про безкоштовний проїзд пенсіонерів та інвалідів Києва; осіб, які не мають права на пенсію; багатодітних сімей, на вихованні яких троє і більше неповнолітніх дітей; непрацюючих осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами; малозабезпечених осіб, які проживають разом із інвалідом I або II групи внаслідок психічного розладу, який згідно із висновком лікарської комісії медичного закладу потребує стороннього догляду. Це рішення втратило силу відповідно до іншого рішення Київради від 30 грудня 2010 року N573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік".

Заступник глави КМДА зазначив, що скасування цього рішення не вплине на можливість громадян зазначених категорій безкоштовно користуватися метрополітеном.

"Це виключно технічний момент, адже у рішенні Київради від 2008 року не був прописаний чіткий механізм відшкодування пільг на проїзд. Зараз ми відпрацьовуємо ці механізми, відповідний проект рішення вже підготовлено і буде винесено на розгляд на найближчому засідання Київради 3 лютого", - пояснив Р.Крамаренко.

До того ж чиновник запевнив, що до затвердження вдосконаленого механізму надання пільг на проїзд соціально незахищені кияни зможуть безкоштовно їздити у метро за посвідченнями.

Нагадаємо, раніше у метрополітені заявили, що з 28 січня безкоштовний проїзд для пенсіонерів та інвалідів у метро буде відмінено.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини