RU

Владі Києва пропонують інвентаризувати проблемні будівництва

05.10.2012, 17:23
Владі Києва пропонують інвентаризувати проблемні будівництва - Фото
Василь Горбаль
Народний депутат Василь Горбаль пропонує створити робочу групу з інвентаризації земель, що складають історико-культурну цінність, а також проблемних об'єктів Києва, в тому числі забудов. Про це він заявив на засіданні науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури, повідомляють Подробности.

"Я пропоную науково-методичній раді розглянути можливість створення, як це було раніше на рівні Київської міської державної адміністрації, робочої групи з інвентаризації всіх проблемних забудов і подібних об'єктів з метою недопущення та припинення будь-яких робіт. Ця група повинна бути створена спільно з фахівцями головного управління Київської державної адміністрації і залученням представників ініціативних груп жителів", - зазначив нардеп.

За його словами, раніше подібна група в Києві вже працювала. "Тоді існувало 45 об'єктів, які були конфліктними з точки зору можливого будівництва", - зазначив він.

Зараз, вважає депутат, необхідно створити перелік земель, що відносяться до історико-культурного призначення, земель, особливо цінних для міста. "А це і виписка з електронної бази земельного кадастру, і вказівка ​​всіх землевласників і землекористувачів вищевказаної території міста Києва, та копії рішень Київради, прийнятих по центральній частині міста Києва в період з 2001 по 2012 рік", - додав парламентарій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини